Portal SEI   >>   Bacalaureat 2004   >>   Tipul de sortare Data ultimei actualizãri: 12.07.2004 14:05 
Lista candidaţilor din toată ţara
Lista rezultatelor la examenul de Bacalaureat 2004
Sortare alfabetică

Nr. crt. Nume, iniţiala tatălui, prenume Poziţia în ierarhie pe judeţ Poziţia în ierarhie pe ţară Unitatea de învăţământ Judeţul Promotie anterioară Forma învăţământ Specializare Limba si literatura română Limba si literatura maternă Limba modernă studiată - oral Nota Disciplina obligatorie a profilului - scris Disciplina la alegere din aria curiculară - scris/proba practică Disciplina la alegere din celelalte arii curiculare - scris/proba practică Media Rezultatul final
Oral Scris Contestaţie Nota finală Oral Scris Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală
 1  AANDRIESEI G
CARMEN
 45  433  GRUPUL SCOLAR ECONOMIC-ADMINISTRATIV "DR.OCTAV ONICESCU"  BT  NU  Zi  Economic  10  9.8    9.8    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Matematica 2 proba D  Contabilitate  Geografia Romaniei (XII) proba F  9.92  Reusit
         9.75    9.75  10    10  10    10
 2  AANEI I.
CARMEN IONELA
 2413  61857  COLEGIUL NATIONAL "C.DIACONOVICI LOGA"TIMISOARA  TM  NU  Zi  Matematica-Informatica  9  8.4    8.4    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  9.5  Matematica 1-1  Biologie vegetala si animala (IX,X) I proba E  Istoria romanilor - clase cu 2 ore/saptamana proba F  8.42  Reusit
         6    6  8.25    8.25  9.4    9.4
 3  AANEI C
CATALIN
 845  62234  GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI RESITA  CS  NU  Zi  Electrotehnica  8.5  7.3    7.3    Limba franceza  10  Matematica 1-2  Masurari electrice si electronice  Geografia Romaniei (XII) proba F  8.41  Reusit
         7.05    7.05  7.95    7.95  9.7    9.7
 4  AANEI V
CORINA ELENA
 1225  36699  LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HIRLAU  IS  NU  Zi  Stiinte Sociale  8.5  7    7    Limba engleza - clase cu 3-4 ore/saptamana  10  Geografia Romaniei (XII) proba D  Socio-umane - Sociologie  Educatie Fizica  8.93  Reusit
         9.6    9.6  8.5    8.5  10    10
 5  AANEI V
LIVIU CIPRIAN
 2779  127788  GRUPUL SCOLAR AGRICOL TG. MURES  MS  NU  Zi  Veterinar  7  5.6    5.6    Limba franceza  9.5  Matematica 2 proba D  Anatomia si fiziologia animalelor domestice  Educatie Fizica  6.87  Reusit
         5.85    5.85  5.3    5.3  8    8
 6  AANEI-BARBU G
ALEXANDRA
 4010  41891  LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC  B  NU  Zi  Greco-Catolic  10  8    8    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Istoria romanilor - clase cu 2-3 ore/saptamana proba D  Studiul Biblic (Studiul Vechiului si Noului Testament) proba E - Biserica Romana Unita cu Roma (Greco-Catolica)  Matematica 3  8.82  Reusit
         8.7    8.7  9.25    9.25  7    7
 7  AANICAI D
DANIELA
 1290  30718  COLEGIUL TEHNIC TIMISOARA  TM  NU  Seral  Textile  10  8.9    8.9    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Matematica 1-2  Materii prime textile  Geografia Romaniei (XII) proba F  9.05  Reusit
         6.3    6.3  9.45    9.45  9.65    9.65
 8  AANITEI V
SEBASTIAN
 1521  56077  COLEGIUL NATIONAL"FERDINAND I" BACAU  BC  NU  Zi  Matematica-Informatica  9  8.5    8.5    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  9  Matematica 1-1  Fizica 1 proba E  Educatie Fizica  8.54  Reusit
         7.6    7.6  7.15    7.15  10    10
 9  AANITEI - DOBREA C
MARIA
 17465  144328  COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII "GHE. AIRINEI"  B  NU  Frecventa redusa  Matematica-Informatica  5  6.9    6.9    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  7  Matematica 1-1  Chimie anorganica I proba E  Geografia Romaniei (XII) proba F    Respins
         4    4  7.95    7.95  9.55    9.55
 10  ABABEI P
ALEXANDRU
 1585  52787  GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA"  BT  NU  Zi  Stiinte ale Naturii  10  7.5    7.5    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Matematica 1-2  Biologie vegetala si animala (IX,X) I proba E  Educatie Fizica  8.6  Reusit
         6.8    6.8  8.85    8.85  8.5    8.5