Portal SEI   >>   Bacalaureat 2004   >>   Tipul de sortare Data ultimei actualizãri: 12.07.2004 12:38 
Lista candidaţilor din toată ţara
Lista rezultatelor la examenul de Bacalaureat 2004
Sortare după medie

Nr. crt. Nume, iniţiala tatălui, prenume Unitatea de învăţământ Judeţul Promotie anterioară Forma învăţământ Specializare Limba si literatura română Limba si literatura maternă Limba modernă studiată - oral Nota Disciplina obligatorie a profilului - scris Disciplina la alegere din aria curiculară - scris/proba practică Disciplina la alegere din celelalte arii curiculare - scris/proba practică Media Rezultatul final
Oral Scris Contestaţie Nota finală Oral Scris Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală
 1  AMARINEI SC
LIVIU CONSTANTIN
 SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SFANTUL GHEORGHE" ROMAN  NT  NU  Zi  Ortodox  10  10    10    Limba engleza  10  Istoria romanilor - clase cu 2-3 ore/saptamana proba D  Dogmatica Ortodoxa proba E  Socio-umane - Psihologie proba F  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 2  ANDRIES C.E.
OANA
 COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA  SV  NU  Zi  Filologie  10  10    10    Limba spaniola  10  Geografia Romaniei (XII) proba D  Limba engleza - clase cu 3-4 ore/saptamana proba E  Socio-umane - Filosofie proba F  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 3  AVRAM C
ALEXANDRA
 COLEGIUL NATIONAL "ANASTASESCU"ROSIORI DE VEDE  TR  NU  Zi  Filologie  10  10    10    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Geografia Romaniei (XII) proba D  Limba franceza - clase cu 3-4 ore/saptamana proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 4  AVRAM G.M.
ANDRA-GABRIELA
 COLEGIUL NATIONAL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ALBA IULIA  AB  NU  Zi  Stiinte Sociale  10  10    10    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Geografia Romaniei (XII) proba D  Istoria romanilor - clase cu 3 ore/saptamana proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 5  BADITA CI
ANDREEA MIHAELA
 LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA"  MH  NU  Zi  Filologie  10  10    10    Limba engleza - Bilingv  10  Istoria romanilor - clase cu 2-3 ore/saptamana proba D  Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 6  BALA L
ALEXANDRU
 COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA  DJ  NU  Zi  Filologie  10  10    10    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Istoria romanilor - clase cu 2-3 ore/saptamana proba D  Limba engleza - Bilingv proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 7  BALANESCU M
AMELIA MIHAELA
 COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA  DJ  NU  Zi  Filologie  10  10    10    Limba franceza - clase cu 3-4 ore/saptamana  10  Istoria romanilor - clase cu 2-3 ore/saptamana proba D  Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 8  BALASA V
CRISTINA-ELENA
 COLEGIUL NATIONAL "IONITA ASAN" CARACAL  OT  NU  Zi  Matematica-Informatica  10  10    10    Limba engleza - Bilingv  10  Matematica 1-1  Anatomie si fiziologie umana si genetica (XI,XII) proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 9  BATARAN II
FLORIN-IONUT
 COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA"  AR  NU  Zi  Stiinte ale Naturii  10  10    10    Limba engleza - Bilingv  10  Matematica 1-2  Fizica 1 proba E  Geografia Romaniei (XII) proba F  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10
 10  BAZILIUC M.
ROXANA-ELENA
 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"  BT  NU  Zi  Filologie  10  10    10    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Geografia Romaniei (XII) proba D  Limba franceza - clase cu 3-4 ore/saptamana proba E  Educatie Fizica  10  Reusit
         10    10  10    10  10    10